MODERNIZACJE I NAPRAWY

Modernizacje i naprawy

Modernizacje i naprawy posadzek oraz elementów budynku, czasami wręcz w całości, należą do jednych z najtrudniejszych zagadnień branży budowlanej. Wymagają bowiem szerokiej znajomości poszczególnych aspektów z wielu dziedzin, nie tylko związanych z budownictwem.

Prace modernizacyjne nierzadko zaskakują wykonawcę różnymi niespodziankami, wynikającymi z przeszłości budynków – historii ich powstania, funkcjonowania oraz eksploatacji. Z tych samych powodów są to również jedne z najciekawszych realizacji, jakie mamy okazję wykonywać. Przykładami takich tematów mogą być adaptacje piwnic, poddaszy, przebudowa budynków przemysłowych na powierzchnie usługowe oraz mieszkalne typu lofty. 

W naszej ofercie:

LOFTY

Adaptacje budynków przemysłowych na budynki mieszkalne i usługowe. Obecnie bardzo modny i popularny sposób na własny i niekoniecznie ciasny kąt.

ADAPTACJE PIWNIC I PODDASZY

Bardzo klimatyczne wnętrza o niepowtarzalnym charakterze. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią połączenie historii i nowoczesności.

NAPRAWA PODŁOŻY

Zniszczone podłoża nie zawsze wiążą się z koniecznością kompleksowej wymiany. Znajomość technologii i umiejętność doboru materiałów pozwala nadać nowe walory użytkowe i estetyczne starym posadzkom, uwzględniając ich zmienioną funkcję i przeznaczenie.

NAPRAWA I USZCZELNIANIE ZBIORNIKÓW

Prace łączące ze sobą wiedzę z zakresu konstrukcji i fizyki budowli – szczelność konstrukcji, podciąganie kapilarne, degradacja biologiczna.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. ZAPYTAJ O WYCENĘ >>

+48 660 95 00 94biuro@absskater.pl