POLIMEROWO-CEMENTOWE

Podkłady polimerowo-cementowe

Homogeniczna struktura, wysoka rozpływność i przyczepność do podłoża oraz doskonałe parametry techniczne tych materiałów sprawiają, że stosowane nawet przy minimalnych grubościach warstw niwelujących, wygładzających i wzmacniających pozwalają na skuteczne wykonanie podkładów  pod  wszystkie  rodzaje posadzek. Szybkość i precyzja aplikacji, bez potrzeby zacierania mechanicznego, pozwalają na znaczne skrócenie czasu realizacji zadania, a stabilne właściwości mechaniczne i minimalny skurcz przy wysychaniu sprawiają, że możliwe jest wykonanie na nich również posadzek bezspoinowych.

W naszej ofercie:

PODKŁAD P-C ZESPOLONY

Rozwiązanie najczęściej stosowane, z uwagi na bardzo dobrą przyczepność, wysokie wytrzymałości i możliwość ograniczenia grubości warstw do minimum przy jednocześnie dużej precyzji wykonania.

PODKŁAD P-C NA WARSTWIE ODDZIELAJĄCEJ

Sprawdza się doskonale, gdy możliwości zwiększania grubości podkładów są mocno ograniczone.

PODKŁAD P-C NA IZOLACJI (TERMICZNEJ, AKUSTYCZNEJ)

Rozwiązanie bardzo rzadko stosowane.

PODKŁAD P-C NA INSTALACJI GRZEWCZEJ

Bardzo dobrze sprawdza się z ogrzewaniem podłogowym, ze względu na znakomitą rozpływność podkładu polimerowo-cementowego. Grubość podkładu nad instalacją grzewczą (w zależności od użytego materiału) może wynosić zaledwie 10 mm.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. ZAPYTAJ O WYCENĘ >>

+48 660 95 00 94biuro@absskater.pl