NIESTANDARDOWE

Posadzki niestandardowe

Niejednokrotnie wykonywane przez nas posadzki to połączenie różnych materiałów, systemów i technologi, stanowiących odpowiedź na oczekiwania Klientów, wymagania funkcji obiektów oraz charakteru pomieszczeń. Najczęściej jedynymi ograniczeniami są: wizja projektanta, budżet oraz otwartość Klienta na możliwe wybory.

W naszej ofercie:

SPEED FLOOR

Prosty, ale bardzo skuteczny system szybkich podłóg SpeedFloor pozwala na wykonanie, również samodzielne, estetycznej i funkcjonalnej posadzki – zwłaszcza tam, gdzie inne rozwiązania z uwagi na zabrudzenia, zaolejenia lub spękania istniejącego podłoża okazują się kosztowne i czasochłonne.

POSADZKA 3D

Posadzki 3D pozwalają na nadanie absolutnie indywidualnego charakteru pomieszczeniom, w których są stosowane. Ich wygląd ograniczony jest jedynie naszą wyobraźnią, potrzebą czy odwagą do stosowania niekonwencjonalnych rozwiązań.

RUSTIC

Posadzka typu Rustic łączy w sobie naturę kamienia i siłę żywicy. Rozwiązanie to pozwala na plastyczne modelowanie nawierzchni z kamienia naturalnego lub barwionego. Swoim charakterem dodaje elegancji i wytwornego stylu wnętrzom.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. ZAPYTAJ O WYCENĘ >>

+48 660 95 00 94biuro@absskater.pl