[:pl]Posadzki[:]

Główną specjalnością naszej firmy są wysokiej jakości posadzki, przy produkcji których wykorzystujemy materiały mineralne, syntetyczne czy mieszane. Materiały te dobieramy w zależności od oczekiwań Klienta i przeznaczenia danej powierzchni. Jest to np. beton, masa żywiczna czy polimerowo-cementowa, kamień, czy PVC. Znajdą one zastosowanie w różnego rodzaju obiektach mieszkalnych, technicznych i przemysłowych, a także budynkach użyteczności publicznej. W zakresie oferowanych usług proponujemy fachowe doradztwo techniczne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, co sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zamówienie. Proponujemy bogaty wybór podłóg, na który składają się między innymi posadzki dekoracyjne, przemysłowe, a także całkowicie niestandardowe.

SpeedFloor

Najlepszym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie szybkość realizacji oraz solidność produktu, są posadzki typu SpeedFloor. Wykonane są z barwionego PVC, wyróżniającego się m.in. niezwykłą odpornością na obciążenia mechaniczne oraz ścieranie. Znajdują zastosowanie w pomieszczeniach różnego typu: od warsztatów, garażów i pomieszczeń technicznych, przez hale produkcyjne i magazynowe, po powierzchnie komercyjne, biurowe, szkolne czy sportowe.


Posadzki betonowe

Wśród proponowanych przez naszą firmę powierzchni znajdują się również posadzki betonowe. W zależności od preferencji Klienta, oferujemy różne sposoby wykończenia – utwardzane powierzchniowo, szlifowane, polerowane lub barwione. Polecane są do pomieszczeń przemysłowych, technicznych i gospodarczych, ale również mieszkalnych i komercyjnych.


Niestandardowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wykonywania wysokiej jakości posadzek, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, oferując fachowe doradztwo, obejmujące m.in. dobór najlepszej metody pracy oraz produktu. Dlatego też, w zależności od oczekiwań Klienta, proponujemy również rozwiązania niestandardowe.


Posadzki żywiczne

Proponowane przez nas posadzki żywiczne stworzone zostały z myślą o pomieszczeniach użytkowych, w których niejednokrotnie konieczna jest niezwykle wysoka wytrzymałość mechaniczna czy chemiczna oraz szczelność. Z czasem jednak podłogi te zaczęły być stosowane we wnętrzach o innym charakterze, dzięki czemu powstało kilka rodzajów tego typu powierzchni, np. cienkowarstwowe, wylewane, grubowarstwowe oraz mieszane.


Posadzki polimerowo-cementowe

Jedną z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów powierzchni jest posadzka polimerowo-cementowa. Połączenie tych dwóch materiałów sprawia, że ten wyróżnia się wysoką wytrzymałością, jak również estetycznym wyglądem. Idealne rozwiązanie dla hal produkcyjnych i magazynowych, przeznaczonych pod najwyższe obciążenia, jak i dla powierzchni mieszkalnych, gdzie dzięki odpowiedniemu wykończeniu potrafią zmienić wystrój i charakter wnętrza.


+48 660 95 00 94biuro@absskater.pl