[:pl] Nowe-stare biuro, restauracja, galeria, … – czasami wystarczy posadzka SpeedFloor.

W wielu przypadkach modernizacja biura, restauracji czy sklepu, podniesienie jego standardu czy nadanie nowego chrakteru, świeżości i unowocześnienie nie muszą wiązać się z długą przerwą w pracy , kurzem, brudem i ponoszeniem wysokich kosztów. Nie musi też oznaczać skuwania, zrywania, wywożenia i wykonywania wszystkiego od nowa. Czasami wystarczy ? nowa posadzka i kilka detali.
Naprzeciw tym problemom wychodzi technologia posadzek SpeedFloor, która w sposób szybki, skuteczny i relatywnie niedrogi pozwala na modernizację posadzki w zakładzie produkcyjnym.

Elementy winylowe produkowane z najwyższej jakości surowca wyróżniają się nie tylko estetyką i niebanalnym wyglądem, ale również wysokimi parametrami wytrzymałościowymi,tłumieniem drgań i hałasu, odpornością na zabrudzenia i łatwością w utrzymaniu czystośc. Nie sposób również nie wspomnieć o szybkością montażu i możliwością użytkowania posadzki natychmiast po jej ułożeniu. Posadzka SpeedFloor pozwala na uzyskanie trwałej i estetycznej nowej posadzki, w wielu przypadkach bez konieczności usuwania starej. Posadzkę SpeedFloor można ułożyć na deskach, parkiecie i paneleach, płytkach, wykładzinie PCV czy dywanowej, na betonie i jastrychach. Jakość materiaów wykorzstanych przy produkcji posadzki pozwala na jej układanie nawet na zaolejonym podłożu, podłożu spękanym i pylącym bez jego usuwania. Technologia połączeń Fortelock umożliwia ułożenie wytrzymałej i funkcjonalnej posadzki najczęściej bez potrzeby klejenia jej do podłoża, co powoduje, że w dowolnym momencie posadzkę można zdemontować i ułożyć w innym pomieszczeniu. Bezkonkurencyjną zaletą rozwiązania SpeedFloor jest możliwość modernizacji posadzki bez konieczności długotrwałego wyłączania pomieszczeń z użytkowania, wstrzymywania ruchu i eksploatacji.

Jeżeli więc myślimy o zmianach, zależy nam na czasie, chcemy rozsądnie wydać pieniędze, nie chcemy inwestować w dzierżawione pomieszczania ( po wynajmie posadzkę możemy zabrać ze sobą i ponownie wykorzystać w nowym miejscu ) wydaje się ze wszech miar rozsądny sięgnąć po rozwiązania Speedfloor-do wyboru kolekcję : Decor, Invisible czy Standard i Light.

Z www.speedfloor.pl efekt i sukces murowane.
[:]

+48 660 95 00 94biuro@absskater.pl