Większość starych posadzek betonowych czy podkładów posadzkowych niewykończonych lub źle przygotowanych do eksploatacji szybko traci swoje walory użytkowe – te techniczne i estetyczne. Wówczas ich degradacja postępuje coraz szybciej, a koszty ewentualnego przywrócenia do właściwych parametrów i wyglądu zaczynają przypominać studnię. Niejednokrotnie wygląda na to, że jedynym wyjściem jest usunięcie całości i wykonanie wszystkiego od nowa, a to oznacza, że często znaczna część naszych pieniędzy  wyląduje w kontenerze i na wysypisku. Tu z pomocą przychodzi rozwiązanie posadzek Speedfloor. Rozwiązanie to, mimo, że w większości przypadków nie wymaga nawet klejenia, sprawdza się doskonale tam, gdzie inne rozwiązania muszą ustąpić albo byłyby bardzo drogie i czasochłonne.

SpeedFloor jest idealną podłogą do wszelkiego typu warsztatów, a w szczególności autoserwisów, serwisów oponiarskich, jak również do pomieszczeń wystawienniczych czy autosalonów. Płytki PVC SpeedFloor z łatwością wytrzymują obciążenia samochodów, motocykli, ale też ciężarówek, wozów strażackich, czy podnośników. Elastyczna podłoga PVC posiada dodatkowe zdolności do dopasowania się pod wpływem obciążeń, a także jest dobrym izolatorem dźwięków i temperatury. Możliwość kombinacji kolorów i wzorów SpeedFloor pozwala na stworzenie wyjątkowej i niepowtarzalnej posadzki. Ponadto płytki PCV są łatwe w utrzymaniu w czystości i codziennej pielęgnacji, a także w wielu przypadkach zdecydowanie bardziej trwałe niż zwykły beton czy płyty ceramiczne.

Zalecane typy płytek PCV do powyższego zastosowania: dla wysokich obciążeń (przy poruszających się wózkach widłowych czy samochodach ciężarowych oraz przy dużym obciążeniu punktowym) SpeedFloor Standard, dla niskich i średnich obciążeń SpeedFloor Eco oraz SpeedFloor Light.

 

 

 

+48 660 95 00 94biuro@absskater.pl