[:pl] Charakteru, klimatu, standardu – nadaje posadzka.

Chcąc wprowadzić zmiany, zazwyczaj nie wystarczy wymienić mebli, sztućców czy zastawy. Nawet pomalowanie ścian w nowych kolorach, nowy żyrandol czy kinkiety mogą okazać się nieskuteczne, chociaż wszystko to nie jest takie trudne. Znacznie większym problemem zazwyczaj okazuje się wymiana posadzki, chociaż od jej stanu i wyglądu zależy tak wiele. Ten element obiektu jest stale eksploatowany, poddawany różnego typu obciążeniom, a prace związane z ewentualną naprawą czy wyminą najczęściej wymaga zamknięcia pomieszczeń na pewien okres czasu.
Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku posadzek w sytsemie Speedfloor. Stosując to rozwiązanie unikamy skuwania, zrywania, wywożenia i wykonywania wszystkiego od nowa i w sposób szybki, skuteczny i relatywnie niedrogi możemy mykonać modernizację posadzki w naszym lokalu.
Jakość materiałów wykorzstanych przy produkcji posadzki pozwala na jej układanie nawet na istniejących płytkach, wykładzinach, kamieniu, drewnie, stali, na podłożu zaolejonym, podłożu spękanym i nawet pylącym, bez jego usuwania. Technologia połączeń Fortelock umożliwia ułożenie wytrzymałej i funkcjonalnej posadzki najczęściej bez potrzeby klejenia jej do podłoża, co powoduje, że w dowolnym momencie posadzkę można zdemontować i ułożyć w innym pomieszczeniu. Bezkonkurencyjną zaletą rozwiązania SpeedFloor jest możliwość modernizacji posadzki bez konieczności długotrwałego wyłączania pomieszczeń z użytkowania, wstrzymywania ruchu i eksploatacji.

Elementy winylowe posadzke Speedfloor produkowane są z najwyższej jakości surowca, wyróżniają się nie tylko estetyką i niebanalnym wyglądem, ale również wysokimi parametrami wytrzymałościowymi,tłumieniem drgań i hałasu, odpornością na zabrudzenia i łatwością w utrzymaniu czystośc. Posadzka SpeedFloor pozwala na uzyskanie trwałej i estetycznej nowej posadzki, w wielu przypadkach bez konieczności usuwania starej. Technologia połączeń Fortelock umożliwiająca ułożenie wytrzymałej i funkcjonalnej posadzki bez jej przyklejania powoduje, że w dowolnym momencie posadzkę można zdemontować i ułożyć w innym pomieszczeniu. Bezkonkurencyjną zaletą rozwiązania SpeedFloor jest możliwość modernizacji posadzki bez konieczności długotrwałego wyłączania pomieszczeń z użytkowania, wstrzymywania ruchu i eksploatacji. Nie sposób również nie wspomnieć o szybkości montażu i możliwości użytkowania posadzki natychmiast po jej ułożeniu.

Podsumowując : jeżeli więc myślimy o zmianach, zależy nam na czasie, chcemy rozsądnie wydać pieniędze, nie chcemy inwestować w dzierżawione pomieszczania ( po wynajmie posadzkę możemy zabrać ze sobą i ponownie wykorzystać w nowym miejscu ) napewno rozsądny rozwiązaniem będzie sięgnięcie po rozwiązania Speedfloor – do wyboru kolekcję : klimatyczną – Decor , nowoczesną – Invisible, Standard i Light.

[:]

+48 660 95 00 94biuro@absskater.pl